• The Lovers - Ekskluzywna Gra Erotyczna (Level 2 - Master & Slave)

90.00
opak To the virus Vault
Shipping within 48h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
Poziom drugi to śmielsze misje osadzone w tematyce dominacji i uległości. Ten poziom polecany jest tym, którzy chcą doświadczyć czegoś więcej i mają mniej ograniczeń w sferze swojej intymności. Partnerzy wykonują swoje zadania według ról w które się wcielają.

Poziom Hardcore jest dostępny w dwóch wersjach: Master & Slave, gdzie karty w talii są ułożone według ról oraz Switch, gdzie partnerzy wymieniają się swoimi rolami, aby gra była bardziej różnorodna i zaskakująca.

Gra dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej.

Idealny prezent na wieczór kawalerski, panieński, walentynki, rocznicę. Prezent, którego nie można się wstydzić, gdyż gra jest bardzo profesjonalnie wykonana.

Gra The Lovers jest wyjątkową grą erotyczną, przeznaczoną tylko dla osób dorosłych. Gra ta jest unikatowa, gdyż rozgrywka w przeciwieństwie do innych gier, nie jest liczona w minutach lub godzinach, lecz w tygodniach a nawet miesiącach. The Lovers wymaga od partnerów dużego zaangażowania oraz w śmiały sposób ingeruje w wasze życie erotyczne dodając do niego bardzo dużą dawkę pikanterii. Dodatkowym walorem gry są erotyczne grafiki przygotowane dla każdej karty.

UWAGA: koniecznie należy przeczytać reguły gry przed rozpakowaniem kart. Karty nie mogą być podglądane!
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?