• RS - Essentials - Kit d'Amour Pink/Gold

100.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
Wyraź swoją miłość za pomocą tego zestawu intymnej miłości od RIANNE S. Każdy zestaw pozwala parom na intymność w nowy i elegancki sposób, ponieważ w końcu pary, które bawią się razem, pozostają razem. Dla samotnych pań wśród nas; ten produkt jest bardzo odpowiedni do uprawiania miłości własnej.

Piękna kosmetyczka zawiera dyskretną pomadkę, przyjemne piórko i zmysłową opaskę na oczy.

Kosmetyczka
Osłodź swoją rutynę kosmetyczną dzięki kosmetyczce RIANNE S. Zaprojektowana z miłością, ta śliczna saszetka jest idealna do przechowywania ulubionych akcesoriów do ciała i urody w dobrym stylu.

Klimat szminki
Pomadka to „najlepszy przyjaciel dziewczyny", zwłaszcza ta żywa szminka*. Zabierz ze sobą ten kieszonkowy wibrator do torebki lub etui RIANNE S, a nikt nie zauważy.
*Na baterii AA. Należy pamiętać, że ten produkt jest dostarczany bez baterii.

Pióro przyjemności
Poczuj się jak prawdziwy rajski ptak z tym luksusowym, przyjemnym piórkiem RIANNE S. Delikatnie i czule pobudzaj swoje strefy erogenne, drażnij i pobudzaj, aby dotrzeć do sfer niebieskich.

Po omacku
Wzbogać swoje życie seksualne, nosząc tę ​​stylową opaskę na oczy marki RIANNE S. Wykonana z pięknej koronki i jedwabiu to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce odkrywać przyjemności zmysłowego poddania się.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?