• HighOnLove Sensual Bath Oil MOD 3

226.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
High On Love sensualny olejek do kąpieli z dodatkiem 300 mg CBD

Twój rytuał piękna!

Stworzone przez kobiety, doceniane przez wszystkich. HighOnLove to skoncentrowana na kobietach marka produktów do pełnej zmysłowości pielęgnacji, zaprojektowanych tak, aby wynieść przyjemność wynikającą z ich użytkowania na najwyższy poziom. W naszej kolekcji CBD, wszystkie produkty są wytwarzane w małych partiach z dodatkiem najwyższej jakości nano CBD, który pobudza krążenie, zapewnia odprężenie i pielęgnację całego ciała. HighOnLove dostarcza tylko składniki, które są czyste, wegańskie i wolne od testowania na zwierzętach. Nasze produkty, choć ukierunkowane na potrzeby kobiet, są doceniane przez wszystkich.

Zmień swoją codzienną rutynę w doświadczenie niczym w spa! Dzięki 300 mg najwyższej jakości CBD, ta luksusowa mieszanka pomaga złagodzić obolałe mięśnie, odżywić skórę i doprowadzić ciało i duszę do stanu błogości. Olejki eteryczne z paczuli, geranium i Ylang Ylang nadadzą kąpieli niebiański zapach. Możesz używać tego pielęgnacyjnego olejku na trzy sposoby: Nałóż obficie podczas prysznica lub kąpieli, aby nawilżyć skórę, dodaj kilka kropel do ciepłej wody w kąpieli, aby rozpieścić skórę i uwolnić kojący aromat lub używaj jako codziennego środka nawilżającego, wmasowując w skórę, zwracając szczególną uwagę na suche miejsca.

Twórczyni i założycielka HighOnLove, wpadła na pewien pomysł... Po wielu latach badań i podróży po świecie, Angela potrafiła odkryć najlepsze składniki pochodzące od roślin, które wzbogacają nasze życie... i tak narodziło się HighOnLove.

Produkty HighOnLove, stworzone z luksusowych mieszanek najwyższej jakości nasion konopi i olejków eterycznych, są wyrazem najwyższego poziomu jakości i standardów kosmetycznych. Moment, w którym twórczyni doznała swego rodzaju objawienia nastąpił podczas podróży na Daleki Wschód, gdzie badała mieszanki kosmetyczne. To właśnie tam doznała pierwszego olśnienia, zrozumiała, że umysł i ciało łączą się w o wiele bardziej intymny sposób, gdy pomieszamy przełomowe właściwości oleju z konopi z czystymi aromatami i nutką romantyzmu. Mieszanki olejków HighOnLove to przełom dla romantycznych uniesień, wnoszące zupełnie nowy wymiar zmysłowości przy pielęgnacji skóry, kształtujące na nowo intymność i rozpieszczające sobą każdego, kto ich użyje. Wiemy bowiem, że zasługujesz tylko na to, co najlepsze. High on Love to nutka luksusu i niewyobrażalnych doznań, które po prostu Ci się należą! 

Gadżet w skrócie: 
- Zestaw prezentowy HighOnLove - sensualny olejek do kąpieli z dodatkiem 300 mg CBD
- produkcja Kanada
- zestaw zawiera najwyższej jakości produkty High on Love
- pięknie zapakowany w pudełko prezentowe
- idealne rozwiązanie do rytuału piękna
- pojemność 100 ml
- nutka luksusu i niewyobrażalnych doznań, które należą się każdej kobiecie
 
Wymiary produktu: 5,5 x 5,5 x 12 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?