• HighOnLove Sensual Bath Oil MOD 3

226.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
DPD 0
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
High On Love sensualny olejek do kąpieli z dodatkiem 300 mg CBD

Twój rytuał piękna!

Stworzone przez kobiety, doceniane przez wszystkich. HighOnLove to skoncentrowana na kobietach marka produktów do pełnej zmysłowości pielęgnacji, zaprojektowanych tak, aby wynieść przyjemność wynikającą z ich użytkowania na najwyższy poziom. W naszej kolekcji CBD, wszystkie produkty są wytwarzane w małych partiach z dodatkiem najwyższej jakości nano CBD, który pobudza krążenie, zapewnia odprężenie i pielęgnację całego ciała. HighOnLove dostarcza tylko składniki, które są czyste, wegańskie i wolne od testowania na zwierzętach. Nasze produkty, choć ukierunkowane na potrzeby kobiet, są doceniane przez wszystkich.

Zmień swoją codzienną rutynę w doświadczenie niczym w spa! Dzięki 300 mg najwyższej jakości CBD, ta luksusowa mieszanka pomaga złagodzić obolałe mięśnie, odżywić skórę i doprowadzić ciało i duszę do stanu błogości. Olejki eteryczne z paczuli, geranium i Ylang Ylang nadadzą kąpieli niebiański zapach. Możesz używać tego pielęgnacyjnego olejku na trzy sposoby: Nałóż obficie podczas prysznica lub kąpieli, aby nawilżyć skórę, dodaj kilka kropel do ciepłej wody w kąpieli, aby rozpieścić skórę i uwolnić kojący aromat lub używaj jako codziennego środka nawilżającego, wmasowując w skórę, zwracając szczególną uwagę na suche miejsca.

Twórczyni i założycielka HighOnLove, wpadła na pewien pomysł... Po wielu latach badań i podróży po świecie, Angela potrafiła odkryć najlepsze składniki pochodzące od roślin, które wzbogacają nasze życie... i tak narodziło się HighOnLove.

Produkty HighOnLove, stworzone z luksusowych mieszanek najwyższej jakości nasion konopi i olejków eterycznych, są wyrazem najwyższego poziomu jakości i standardów kosmetycznych. Moment, w którym twórczyni doznała swego rodzaju objawienia nastąpił podczas podróży na Daleki Wschód, gdzie badała mieszanki kosmetyczne. To właśnie tam doznała pierwszego olśnienia, zrozumiała, że umysł i ciało łączą się w o wiele bardziej intymny sposób, gdy pomieszamy przełomowe właściwości oleju z konopi z czystymi aromatami i nutką romantyzmu. Mieszanki olejków HighOnLove to przełom dla romantycznych uniesień, wnoszące zupełnie nowy wymiar zmysłowości przy pielęgnacji skóry, kształtujące na nowo intymność i rozpieszczające sobą każdego, kto ich użyje. Wiemy bowiem, że zasługujesz tylko na to, co najlepsze. High on Love to nutka luksusu i niewyobrażalnych doznań, które po prostu Ci się należą! 

Gadżet w skrócie: 
- Zestaw prezentowy HighOnLove - sensualny olejek do kąpieli z dodatkiem 300 mg CBD
- produkcja Kanada
- zestaw zawiera najwyższej jakości produkty High on Love
- pięknie zapakowany w pudełko prezentowe
- idealne rozwiązanie do rytuału piękna
- pojemność 100 ml
- nutka luksusu i niewyobrażalnych doznań, które należą się każdej kobiecie
 
Wymiary produktu: 5,5 x 5,5 x 12 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Shop closed

Store temporarily unavailable

  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?