• La Gemmes - Oplegvibrator Rozenkwarts Rose

114.00
opak To the virus Vault
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
Piękne kamienie połączone z delikatnymi wibracjami, czyli nowy masażer wibracyjny od La Gemmes. Ten szykowny, elegancki masażer to atut Twojej skóry. Delikatne wibracje, z leczniczym działaniem kamieni szlachetnych, w delikatny sposób rozpieszczą Twoją skórę.

Użyj masażera na twarzy do subtelnego masażu twarzy, odśwież cerę stymulując ukrwienie skóry lub przygotuj się do pielęgnacji skóry.
Ten masażer doskonale nadaje się również do delikatnej stymulacji wrażliwych części ciała. Stymuluj swoje intymne części, takie jak sutki czy łechtaczkę, poczuj wibracje w swoim ciele i działanie kamieni.

Masażer wygodnie leży w dłoni dzięki eleganckiemu wzornictwu i emituje wibracje 6000 x na minutę, dzięki czemu możesz używać masażera z precyzją. Jest w pięknym futerale do przechowywania, dzięki czemu możesz zabrać La Gemmes ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Masażer jest łatwy w użyciu, jednym naciśnięciem przycisku można włączyć lub wyłączyć masażer. Baterię można łatwo wymienić, zdejmując pokrywę przełącznika w kierunku przeciwnym.

Jak wybrać swój kamień szlachetny?
Możesz wybrać odpowiedni kryształ w oparciu o swoją intuicję - do którego kamienia najbardziej Cię pociąga. Nie możesz podjąć złej decyzji; kamień, który wybierzesz, jest dla ciebie odpowiednim kamieniem w danym momencie. Jeśli nie masz pewności, który kamień preferujesz, możesz również dokonać wyboru na podstawie właściwości energetycznych kamienia. Może się okazać, że po użyciu kamienia przez pewien czas, poczujesz, że wolisz inny kamień lub chcesz go zmieniać. Zaufaj swojemu uczuciu i wybierz to, co w danym momencie wydaje się właściwe.

Kwarc różowy
Kwarc różowy jest lekko przezroczysty i ma różowy kolor. Jest kamieniem uniwersalnej miłości i serca. Kwarc różowy pomoże ci otworzyć się na więcej miłości, romansu i szczęścia w twoim życiu. Wspiera cię w kochaniu siebie bardziej i wybaczaniu sobie. Kryształ łagodzi ból serca i smutek oraz pomaga uspokoić negatywne emocje i stres. Kwarc różowy wspiera płuca, serce, narządy płciowe i płodność.
Bezwarunkowa miłość, przebaczenie, miłość własna sprzyja zdrowym relacjom.

Dane techniczne:
Rozmiar: 15 x 2,5 cm
Materiał: metal i 100% kamień szlachetny;
Bateria: 1 AA (brak w zestawie)

Ponieważ kryształy są produktami naturalnymi i są przetwarzane ręcznie, każdy kamień jest wyjątkowy, a kolor i rozmiar każdego kamienia może się różnić.
Kryształy będą miały drobne niedoskonałości ze względu na surową naturę kamieni. Zachowaj ostrożność podczas przechowywania kryształu, może pęknąć, gdy spadnie.

To normalne, że klejnot z czasem pęka, a nawet pęka, ponieważ kamień pochłania energię. Zadbaj o kamień i zawsze sprawdź wcześniej, czy kamień jest nadal nienaruszony, zanim użyjesz kamienia.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?