• La Gemmes - Body Massager Jade

69.00
opak To the virus Vault
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
Masażer do ciała La Gemmes wykonany jest w 100% z kamieni szlachetnych i może być używany do masażu całego ciała. Dzięki kształtowi masażera można wywierać nacisk na skórę, aby energicznie masować mięśnie i tkankę łączną. Masując możesz pomóc swojemu organizmowi w usuwaniu szkodliwych substancji i redukowaniu napięcia mięśniowego.

Kamienie szlachetne są znane ze swoich leczniczych właściwości energetycznych, a każdy kamień ma swoją własną energię, która zapewnia lepszy kontakt z samym sobą. Wszystkie nasze kamienie są w 100% naturalne i wolne od szkodliwych chemikaliów, silikonów i BPA. Są one nadawane przez matkę ziemię i obrabiane ręcznie, dzięki czemu każdy kamień jest niepowtarzalny pod względem wielkości, kształtu i koloru oraz posiada drobne niedoskonałości, które czynią każdy kamień wyjątkowym. Przechowuj kamień ostrożnie, pęknie, jeśli go upuścisz.

Jak wybrać swój kamień szlachetny?
Możesz wybrać dla siebie odpowiedni kamień w oparciu o swoją intuicję, który kamień najbardziej Ci odpowiada. Nie możesz wybrać złego, jakiego wyboru dokonujesz, to jest właściwy wybór dla Ciebie w tym momencie. Jeśli nie jesteś pewien, który kamień chcesz, możesz również wybrać kamień na podstawie właściwości energetycznych kamienia. Może być tak, że używasz kamienia przez pewien czas, a potem czujesz, że wolisz inny kamień lub chcesz go zmienić, a następnie zaufaj swojemu uczuciu i procesowi i wybierz to, co jest dla ciebie odpowiednie w danym momencie.

Jadeit
Jadeit ma zielony kolor i jest kamieniem oczyszczania i ochrony. Kamień promuje spokój i równowagę. Jade działa na czakrę serca i pomaga uwolnić negatywne emocje i rozpuścić napięcia w okolicy dna miednicy. Jest kamieniem oczyszczającym i dlatego jest dobry dla nerek i nadnerczy, macicy, pęcherza moczowego, płodności i układu nerwowego, jadeit usuwa toksyny z organizmu. Ponieważ jadeit równoważy joni i ciało, jest to bardzo dobry kamień na początek.
Równowaga, dobrobyt, szczęście, zdecydowanie, ochrona podczas podróży.

Dane techniczne:
Rozmiar: około 9x5,5 cm
Materiał: 100% jadeit
100% naturalny produkt
Wykonany ręcznie
Bez chemikaliów, silikonu i plastiku
Nie wymaga baterii

Ponieważ kryształy są produktami naturalnymi i są obrabiane ręcznie, każdy kamień jest niepowtarzalny, a kolor i wielkość każdego kamienia nieznacznie się różnią. Kryształy mają drobne niedoskonałości, ponieważ są wykonane z surowego kamienia. Zachowaj ostrożność podczas przechowywania kamienia, jeśli kamień spadnie, kamień może się złamać.

To normalne, że kamień może z czasem pęknąć, a nawet pęknąć, ponieważ kamień ten pochłania energię. Dlatego dobrze dbaj o kamień i zawsze sprawdź wcześniej, czy kamień jest nadal nienaruszony, zanim zaczniesz go używać.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?