• I Rub My Duckie 2.0 | Romance (White & Pink)

110.00
opak To the virus Vault
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
Słodkie pocałunki i romantyczne serduszka przynoszą romantyzm w dłoni, od razu zakochujesz się w tych uroczych gumowych kaczuszkach! Kolekcja I Rub My Duckie 2.0 Romance wprowadzi Cię w romantyczny nastrój. Słodkie kaczuszki masują i odprężają Twoje ciało. Włącz delikatną muzykę, zapal świeczki i przesuń te kaczki po swoim ciele i poczuj silne wibracje, nawet jeśli masz ochotę się wykąpać, ponieważ te kaczki są całkowicie wodoodporne.

Kaczkę do masażu można stosować na całym ciele. Niezależnie od tego, czy chcesz się zrelaksować, zmiękczyć mięśnie, czy też rozpieszczać swoje ciało pieszczotami i mrowieniem, możesz to wszystko zrobić. A jeśli chcesz tylko trochę grubszego, użyj tej gumowej kaczuszki w najbardziej intymnych miejscach. Ze względu na różne wzorce wibracji możesz wibrować swoją gumową kaczuszkę tak często, jak chcesz.

I Rub My Duckie 2.0 ma mocniejszy i cichszy silnik niż jego poprzednik, jest wyposażony w 7 wzorów wibracji i jest całkowicie wodoodporny.

Idealny prezent dla siebie lub do podarowania.

- Najsłodszy wibrator
- Zapewnia głębokie wibracje masujące
- 7 trybów wibracji i intensywności
- Mocny i cichy silnik
- 100% w pełni wodoodporny
- Bez ftalanów
- Łatwe do czyszczenia
-Wymaga jednej baterii AAA

Zrelaksuj się... i po prostu czuj się dobrze

Już nie musisz się zastanawiać, co podarować lub kupić w prezencie, ponieważ te urocze kaczuszki są w różnych kolorach, każdy znajdzie coś dla siebie!
I nie musisz ich rozdawać, możesz je też kupić dla siebie i rozpieszczać. Jak miło jest zapisywać razem wiele kolorów i typów!
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?