• I Rub My Duckie 2.0 | Paris (Pink)

110.00
opak To the virus Vault
Shipping within 48h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
Wspaniałe złoto, lśniące srebro, szykowna czerń i klasyczny róż — kolekcja I Rub My Duckie 2.0 Paris zabierze Cię do miasta miłości. Jej piękne odpinane boa jest miękkie i łaskocze na skórze. Prawdziwy kryształ Swarovskiego dodaje uroku tej uroczej gumowej kaczce. Potężne wibracje tego masażera to przyjemność dla Twojego ciała i uczucie odprężenia. Nawet pod prysznicem lub w wannie, ponieważ z tym wodoodpornym wibratorem możesz chodzić we wszystkich kierunkach.

Kaczkę do masażu można stosować na całym ciele. Aby rozluźnić i zmiękczyć sztywne mięśnie. Usiądź wygodnie i poczuj delikatne mrowienie na skórze. A jeśli masz ochotę robić niegrzeczne rzeczy, pozwól tej kaczce zejść do twoich najbardziej intymnych miejsc, aby cieszyć się silnymi wibracjami. Ze względu na różne wzorce wibracji możesz wibrować swoją gumową kaczuszkę tak często, jak chcesz.

I Rub My Duckie 2.0 ma mocniejszy i cichszy silnik niż jego poprzednik, jest wyposażony w 7 wzorów wibracji i jest całkowicie wodoodporny.

Idealny prezent dla siebie lub do podarowania.

- Najsłodszy wibrator
- Zapewnia głębokie wibracje masujące
- 7 trybów wibracji i intensywności
- Mocny i cichy silnik
- 100% w pełni wodoodporny
- Bez ftalanów
- Łatwe do czyszczenia
-Wymaga jednej baterii AAA
- Zdejmowane Boa . z piór
- Prawdziwy kryształ Swarovskiego w dziobie

Zrelaksuj się... i po prostu czuj się dobrze

Już nie musisz się zastanawiać, co podarować lub kupić w prezencie, ponieważ te urocze kaczuszki są w różnych kolorach, każdy znajdzie coś dla siebie!
I nie musisz ich rozdawać, możesz je też kupić dla siebie i rozpieszczać. Jak miło jest zapisywać razem wiele kolorów i typów!
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?