• HighOnLove The MINIS Pleasure Collection

No goods
420.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
DPD 0
The Availability Of Brak towaru
Leave your phone
High On Love Zestaw upominkowy kolekcja przyjemności

Stworzone przez kobiety, doceniane przez wszystkich. HighOnLove to skoncentrowana na kobietach marka produktów do pełnej zmysłowości pielęgnacji, zaprojektowanych tak, aby wynieść przyjemność wynikającą z ich użytkowania na najwyższy poziom. W naszej kolekcji CBD, wszystkie produkty są wytwarzane w małych partiach z dodatkiem najwyższej jakości nano CBD, który pobudza krążenie, zapewnia odprężenie i pielęgnację całego ciała. HighOnLove dostarcza tylko składniki, które są czyste, wegańskie i wolne od testowania na zwierzętach. Nasze produkty, choć ukierunkowane na potrzeby kobiet, są doceniane przez wszystkich.

Dowód na to, że najlepsze rzeczy są w małych opakowaniach. Podaruj sobie (lub komuś wyjątkowemu) najwyższą zmysłową przyjemność dzięki temu upragnionemu zestawowi bestsellerów HighOnLove®, wszystkie zmieszane z wysokiej jakości olejem z nasion konopi. Zrelaksuj się i odżywij skórę naszym zmysłowym olejkiem do kąpieli lawenda i miód, oddaj się masażowi kochanka zmysłowym olejkiem do masażu truskawki i szampan, a następnie wzmocnij swoją grę wstępną dzięki naszemu wypełniającemu i przyjemnie mrowiącemu błyszczykowi do ust dla par. Przenieś swój orgazm na nowe wyżyny dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu olejkowi stymulującemu i silikonowemu wibratorowi CalExotics® Mini Wand™, pięknie olśniewającemu, ładowanemu przez USB i wyposażonemu w 10 prędkości - idealne do użytku solo lub podczas intymnych zabaw.

Twórczyni i założycielka HighOnLove, wpadła na pewien pomysł... Po wielu latach badań i podróży po świecie, Angela potrafiła odkryć najlepsze składniki pochodzące od roślin, które wzbogacają nasze życie... i tak narodziło się HighOnLove.

Produkty HighOnLove, stworzone z luksusowych mieszanek najwyższej jakości nasion konopi i olejków eterycznych, są wyrazem najwyższego poziomu jakości i standardów kosmetycznych. Moment, w którym twórczyni doznała swego rodzaju objawienia nastąpił podczas podróży na Daleki Wschód, gdzie badała mieszanki kosmetyczne. To właśnie tam doznała pierwszego olśnienia, zrozumiała, że umysł i ciało łączą się w o wiele bardziej intymny sposób, gdy pomieszamy przełomowe właściwości oleju z konopi z czystymi aromatami i nutką romantyzmu. Mieszanki olejków HighOnLove to przełom dla romantycznych uniesień, wnoszące zupełnie nowy wymiar zmysłowości przy pielęgnacji skóry, kształtujące na nowo intymność i rozpieszczające sobą każdego, kto ich użyje. Wiemy bowiem, że zasługujesz tylko na to, co najlepsze. High on Love to nutka luksusu i niewyobrażalnych doznań, które po prostu Ci się należą! 


Gadżet w skrócie: 
- Zestaw prezentowy HighOnLove - The minis pleasure collection
- produkcja Kanada
- zestaw zawiera najwyższej jakości produkty High on Love oraz piękny kobiecy masażer Cal Exotics.
- pięknie zapakowany w pudełko prezentowe
- nutka luksusu i niewyobrażalnych doznań, które należą się każdej kobiecie
 
Wymiary produktu: 25,5 x 17,5 x 5 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Shop closed

Store temporarily unavailable

  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?