• Grabbit MINI - Dolce Violet

No goods
581.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
Leave your phone
Jeśli jesteś gotowy na zakup swojego nowego ulubionego wibratora, możesz poznać G-Rabbit mini od G Vibe. Najlepsza wibracja punktu G, GRabbit mini posiada trzy potężne silniki, z których jeden znajduje się w tułowiu na końcu, aby stymulować punkt G, oraz dwa silniki umieszczone w małych uszach, aby stymulować łechtaczkę. Grabbit mini działa do czterech godzin na jednym ładowaniu.

Teraz możesz cieszyć się mocą trzech mocnych silników i różnorodnością sześciu nowych trybów wibracji. Mini vibe GRabbit łączy wkładany wibrator dopochwowy z zabawką łechtaczkową, zapewniając luksusową podwójną jednoczesną stymulację. Czy to może być najlepszy nowy wibrator punktu G i masażer łechtaczki w jednej wysokiej jakości zabawce erotycznej? Wierzymy, że tak i wspieramy produkty Gvibe naszą trzyletnią gwarancją. Nie jesteśmy usatysfakcjonowani, dopóki Ty nie będziesz.

Śmiało i baw się seksownie w wannie lub pod prysznicem z GRabbit mini, jest w 100% wodoodporny i zanurzalny. Wszystkie zabawki erotyczne Gvibe są wykonane z wysokiej jakości silikonu medycznego, bezpiecznego dla ciała.

GRabbit mini został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie i czystej przyjemności. Materiał Bioskin firmy GVibe jest miękki i realistyczny, a uchwyt GRibbit mini zapewnia łatwy chwyt pod dowolnym kątem. G-rabbit mini jest dostarczany z magnetyczną ładowarką.

Zaprojektowany w Londynie.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?