• Gjack MINI - Sweet Raspberry

No goods
535.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
Leave your phone
Dotknij-dotknij-dotknij-dotknij mnie!

Nie będziesz chciał przestać dotykać rewolucyjnego materiału Bioskin Gjack2 mini.

To prawie niemożliwe, aby uwierzyć, jak realistyczny jest materiał tej zabawki erotycznej. Gjack 2 mini oferuje klasyczny styl wibratora z grubymi wypustkami zapewniającymi intensywne doznania w górę iw dół trzonu.

GVibe osiągnął nowy poziom w ewolucji materiałów produktów przyjemności, kiedy stworzyliśmy „BIOSKIN". Ten wysokiej jakości, przyjazny dla ciała materiał silikonowy jest jak najbardziej zbliżony do ludzkiego ciała, a po nagrzaniu przypomina jeszcze bardziej prawdziwy.

Ekologicznie bezpieczny, hipoalergiczny, wysokiej jakości „Bioskin" to nieporowaty silikon klasy medycznej. Stworzony z myślą o najwyższych standardach i najbardziej realistycznym odczuciu.

Miękki i realistyczny GVibe Gjack2 mini to w 100% wodoodporna zabawka erotyczna do punktu G. Śmiało, baw się z G-Jack2 mini w wannie, pod prysznicem lub w jacuzzi, aby naprawdę się rozgrzać. Ergonomiczny uchwyt tego bujnego wibratora dopochwowego ułatwia trzymanie nawet w śliskich sytuacjach.

Chociaż GJack2 mini może być używany jako wibrator analny, nie jest specjalnie zaprojektowany ani zalecany jako taki. Zalecamy, aby zawsze dobrze trzymać podstawę każdej zabawki do seksu analnego i wybierać stymulatory analne zaprojektowane specjalnie do użytku tylnymi drzwiami z większymi uchwytami lub szerszą rozszerzoną podstawą. Sprawdź Gpop2 i Gplug, aby uzyskać opcje stymulatora analnego.

Miniwibrator GJack2 został zaprojektowany z myślą o łechtaczkach, punktach G i pochwach. Niektórzy mogą nazwać to kobiecym masażerem lub zabawką erotyczną dla kobiet, ale wierzymy, że każda płeć może się dobrze bawić z tym nierealistycznym wewnętrznym stymulatorem.

BIOSKIN Gjack mini jest wyposażony w magnetyczną ładowarkę, która zapewnia super łatwe i inteligentne ładowanie. Zabawne i zalotne opcje kolorystyczne oferują coś, co zadowoli oko każdego.


Ergonomiczna konstrukcja, trzy (3) opcje kolorystyczne.
Mocny, ale cichy silnik.
Sześć trybów wibracji o zmiennej intensywności - od lekkich wstrząsów do intensywnych wibracji.
Intuicyjne sterowanie.
Wykonane z rewolucyjnego materiału Bioskin™.
Bezwonny.
100% wodoodporny.
Do 4 godzin pracy na jednym ładowaniu akumulatora.
Ładowarka magnetyczna. Należy pamiętać, że początkowy czas ładowania wynosi 2 godziny.
Rozmiar: 19 x 3,5 cm (7,48 x 1,45 cala).
3 lata gwarancji.
Blokada podróżna: aby odblokować, naciśnij przycisk „+" i przytrzymaj przez dwie sekundy.
Zawartość opakowania
Bioskin Gjack,
przewód ładujący,
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?