• FeelzToys - Panty Vibe Op afstand bedienbare vibrator Zwart

122.00
opak To the virus Vault
Shipping within 48h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
Wibracja do majtek od Feelztoys jest super ekscytująca w noszeniu! Dyskretny, stylowy wibrator zabierze Cię na przygodę.
A raczej: możesz zabrać ze sobą wibrator i wyruszyć na przygodę. Ponieważ ten wibrator idealnie pasuje do Twoich majtek i ma pilota, dzięki czemu możesz całkowicie przekazać kontrolę komuś innemu. Na przykład swojemu partnerowi. Noś wibrator podczas wieczornego wyjścia i baw się ze sobą lub spędź romantyczny wieczór ze swoim partnerem i pozwól partnerowi zdecydować, jak bardzo jesteś podekscytowany. Wychodzenie nigdy nie było tak ekscytujące.

Ta zabawka erotyczna jest bardzo bezpieczna, ponieważ jest wykonana w 100% z silikonu bezpiecznego dla ciała i jest w 100% wodoodporna. Więc nie musisz się martwić o zmoknięcie, możesz całkowicie odpuścić. Kształt jest ergonomicznie zaprojektowany, dzięki czemu jest bardzo przyjemny w noszeniu. Nie czujesz tego, dopóki nie zacznie wibrować... A także bardzo ważne: w majtkach panuje cisza jak szept, więc tylko ty i twój partner wiecie, co się w tobie dzieje. Wibrator wytrzymuje do 8 godzin w kołyszący wieczór, więc masz dużo czasu na rozrywkę. Pilot działa z odległości do 15 metrów, więc jest mnóstwo miejsca na ekscytujący, intensywny i pełen zabawy wieczór!
Ten wibrator do majtek jest również bardzo miłym prezentem dla swojej dziewczyny, a może wieczór panieński? Zabawa i emocje gwarantowane!

Specyfikacja produktu:
- Rozmiar: 45 x 100 mm
-Materiał: 100% bezpieczny dla ciała silikon
- szept cicho
- Wodoodporność (IPX6)
-8 godzin czuwania
- Do 1,5 godziny pracy na pełnej baterii, nawet po 8 godzinach czuwania
-6 wzorów wibracji i intensywności
- Zdalne sterowanie: zasięg 15 metrów
- Bezwonny
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?