• FeelzToys - Mister Sweetspot Clitoris Vibrator Paars

122.00
opak To the virus Vault
Shipping within 48h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
Pan Sweetspot wie, jak dotykać wrażliwych miejsc! Ten mały, wodoodporny wibrator wygodnie leży w dłoni i jest łatwy do przenoszenia ze względu na niewielkie rozmiary,
Mister Sweetspot jest miękki i elastyczny, dzięki czemu wibratorem możesz rozpieszczać całe ciało, dopasowuje się do Twoich konturów. Możesz poczuć silne wibracje w wibratorze, więc dobrze go wykorzystaj. Głaskaj, drażnij się i odkrywaj. I użyj końcówki z technologią Tip-Tense-Technology do precyzyjnej stymulacji w dowolnym miejscu: sutkach, innych wrażliwych miejscach, łechtaczce.
Wierzch tej wspaniałej zabawki erotycznej jest w pełni elastyczny, co oznacza, że ​​możesz wywierać większy lub mniejszy nacisk na skórę, dzięki czemu intensywność i ruchy góry można w pełni dostosować do swoich życzeń.

Ponieważ Mister Sweetspot jest całkowicie wodoodporny, możesz go używać wszędzie, nawet w wannie. Na pełnej baterii wibrator działa do dwóch godzin, więc masz mnóstwo czasu na rozpieszczanie siebie lub partnera.

Instrukcje:
Naciśnij przycisk włączania/wyłączania z tyłu wibratora przez 1 sekundę, aż poczujesz, że wibruje i zapali się fioletowe światło. Wybierz swój ulubiony wzór, naciskając krótko przycisk włączania/wyłączania. Aby wyłączyć Mr Sweetspot, przytrzymaj przycisk włączania/wyłączania przez 3 sekundy.


Specyfikacja produktu:
-Materiał: 100% silikon
- szept cicho
- 100% wodoodporność (IPX7)
- Technologia napinania końcówek
- 2 godziny grania na pełnej baterii
- 10 wzorów wibracji i intensywności
- Materiały bezpieczne dla ciała
- Bezwonny
- Akumulator USB
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?