• FeelzToys - FunkyButts Remote Controlled Butt Plug Set for Couples

147.00
opak To the virus Vault
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
FunkyButts od Feelztoys to zestaw 2 wibrujących zatyczek analnych z pilotem dla par, które mogą nosić oboje partnerzy jednocześnie podczas stosunku. Pilot może być używany do obu wtyczek, które można obsługiwać indywidualnie.

Daj swojemu życiu seksualnemu dodatkowy impuls i wyrusz razem w odkrywczą podróż! Ciesz się stymulacją analną razem ze swoim partnerem podczas uprawiania miłości. Jest to teraz możliwe dzięki FunkyButts!
FunkyButts firmy Feelztoys składa się z 2 wibrujących wtyczek i 1 pilota, który obsługuje obie wtyczki oddzielnie. Dzięki nie mniej niż 10 wzorom wibracji masz duży wybór, aby znaleźć intensywność, którą lubisz.

Eksperymentuj gdziekolwiek chcesz, ponieważ zatyczki są całkowicie wodoodporne, więc z FunkyButts możesz nawet kochać się pod prysznicem lub w wannie. I możesz się bawić przez długi czas, ponieważ wtyczki wytrzymują do pełnej godziny na pełnej baterii!
A może chcesz pójść o krok dalej? Następnie baw się w tajemnicy z zatyczkami antycznymi razem ze swoim partnerem i używaj ich, jeśli masz romantyczny wieczór lub wieczór razem. Drażnij się nawzajem i wybierz, kto ma trzymać pilota i określić, jak wibruje wtyczka drugiej osoby. Z łatwością można go potajemnie używać w miejscach publicznych, ponieważ silnik wtyczki analnej jest cichy jak szept, niezauważony przez nikogo oprócz Ciebie!

Zatyczki analne są wykonane z bezpiecznego dla ciała silikonu, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu i łatwe do włożenia. Ciesz się nimi kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz!

Specyfikacja produktu:
-Materiał: 100% bezpieczny dla ciała silikon
- Ciche silniki szeptane
- Wodoodporność (IPX7)
-8 godzin czuwania
- Do 1 godziny pracy na pełnej baterii, nawet po 8 godzinach czuwania
- 10 wibracji/wzorów
- Pilot zdalnego sterowania: zasięg 8 metrów
- Akumulator USB
- Rozmiar korków: 37 x 106 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?