• BLOWCAST- Wingman Plus Automatyczny Masturbator

338.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
DPD 0
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
Poznaj BLOWCAST; zaprojektowany z innowacją i pasją, aby ożywić Twoje fantazje! Wingman PLUS oferuje unikalne doświadczenia dzięki masującym koralikom w obudowie. Dzięki potężnemu silnikowi i miękkiej teksturze rękawa, odkryjesz sensacje jak nigdy dotąd.

Ergonomiczny design został stworzony, aby komfortowo leżał w Twojej dłoni, pozwalając Ci bez wysiłku cieszyć się podczas korzystania z masturbatora. Wybierz spośród łącznie 8 różnych ustawień, które możesz łatwo kontrolować podczas używania. Umieść swój telefon w dołączonym i demontowalnym uchwycie na telefon, opuść się i ciesz się tym, co ma do zaoferowania BLOWCAST.

Czyszczenie masturbatora jest bardzo proste. Wyjmij rękaw z obudowy i dokładnie go spłucz letnią wodą i środkiem czyszczącym do zabawek erotycznych. Pozwól mu dokładnie wyschnąć przed ponownym umieszczeniem. Wingman PLUS jest dostarczany z instrukcją obsługi i kablem USB.

Czy pragniesz delikatnych pieszczot o ultra miękkiej teksturze czy intensywnych pulsacji, BLOWCAST oferuje spersonalizowane doświadczenie. Istnieje BLOWCAST dla każdego nastroju i każdej chwili. Odkryj to sam!
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Shop closed

Store temporarily unavailable

  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?