• ANAL Lube 1000 ml

72.00
opak To the virus Vault
Shipping within 48h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
CBL Cobeco Anal Lube Water Based to intymny lubrykant, który zapewnia naturalną przyjemność dzięki gęstej i unikalnej konsystencji poślizgu i jest szczególnie odpowiedni do użytku analnego.

Ten intymny lubrykant ma działanie nawilżające. Daje większy komfort podczas czynności seksualnych i uzupełnia naturalne nawilżenie ciała, co sprawia, że ​​współżycie seksualne jest intensywniejsze.

CBL Cobeco Anal Lube Water Based daje więcej erotycznej przyjemności obojgu partnerom. Ten lubrykant może być również stosowany w połączeniu z prezerwatywami lateksowymi.

Na wybrane partie ciała nanieś odpowiednią ilość lubrykantu i rozprowadź na skórze. Formuła na bazie wody nadaje produktowi lekką i łatwo rozprowadzającą się konsystencję, która jest neutralna dla skóry. Ten lubrykant zapewnia uczucie miękkości i komfortu podczas użytkowania. Taka formuła na bazie wody z czasem w dużej mierze zostanie wchłonięta przez skórę, w razie potrzeby nałóż dodatkowy lubrykant podczas użytkowania, aby zapewnić ciągłe przyjemne przesuwanie. W razie potrzeby ten środek smarny można łatwo zmyć. Grubsza konsystencja została specjalnie opracowana do użytku analnego.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?